H1 NADPIS

Volat zadarmo

V současné době nabízí mobilní operátoři v České republice neomezené volání za zvýhodněných podmínek. Ovšem co byste řekli tomu volat zadarmo úplně? Stanete-li se členem klubu NEOMEZENE.CZ, je to možné. Členové klubu NEOMEZENE.CZ mohou volat zadarmo po splnění několika jednoduchých pravidel.

Začněte volat zadarmo

  • Pokud získáte 12 zákazníků, kteří si v partnerském programu objednají službu na neomezené volání za základní tarif 600 Kč měsíčně, získáváte volání ZDARMA.*
  • Zákazníky nemusíte získávat opakovaně každý měsíc. Stačí, pokud Vámi zprostředkovaní zákazníci řádně za sjednanou službu platí. Díky tomu máte nárok na provizi 50 Kč každý měsíc.
  • Pokud přijdete o některého ze svých zákazníků, stačí získat dalšího a doplnit jejich počet na 12 aktivních členů a stále můžete volat zadarmo.

Máte obavy z toho, že se Vám nepodaří přivést více než 12 aktivních zájemců o službu neomezené volání? Nevadí. Mezi tím, než se Vám podaří nutný počet aktivních zájemců posbírat, získáváte prémiové body,  které můžete využít na nákup dalších produktů v rámci partnerského programu.

Program je výhodný pro každého!

 

*Za každého získaného zákazníka získáváte provizi 50 Kč.

Reference

Zobrazit více… TLAČÍTKO POPTÁVKA

NADPIS PRAVÝ BLOK SEZNAM

POLOŽKY PRAVÝ BLOK SEZNAM

Novinky

  • 22. 7. 2013

    Stáhněte si e-book ZDARMA

    Zajímá Vás, jak vydělat peníze na internetu co možná nejrychlejším a nejjednodušším způsobem? Na našich internetových… více

Zobrazit archiv